perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

krahinë në estonisht

Fjalë: krahinë (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): piirkond, tühik, väli, ümbermõõt, tsoon
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez krahinë, krahinë në estonisht, piirkond në shqip
krahinë në estonisht