perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kryesor në estonisht

Fjalë: kryesor (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): kapital, kindral, üldine, algupärane
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez kryesor, shqyrtimi kryesor, projekti kryesor, portali kryesor, libri kryesor, lajmi kryesor, kryesor në estonisht, kapital në shqip
kryesor në estonisht

Fjalë të ngjashme

premtim gojani kafshë të egra