perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kthej në estonisht

Fjalë: kthej (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): pöörlema, revolutsioon
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez kthej, kthej në estonisht, pöörlema në shqip
kthej në estonisht