perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

kushtrim në estonisht

Fjalë: kushtrim (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): ehmatus, hirm, kartma
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez kushtrim, kushtrim xhakli, kushtrim shala, kushtrim sadiku, kushtrim qerimi, kushtrim mushica, kushtrim në estonisht, ehmatus në shqip
kushtrim në estonisht

Fjalë të ngjashme

fitim domi kamarier banakier