perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lehtë në estonisht

Fjalë: lehtë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kerge, väle
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez lehtë, lehtë në estonisht, kerge në shqip
lehtë në estonisht

Fjalë të ngjashme

humbas ug rregull treshi