perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

librari në estonisht

Fjalë: librari (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): raamatupood
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez librari, library online shqip, library online, library of congress catalog, library of congress, library of alexandria, librari në estonisht, raamatupood në shqip
librari në estonisht