perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luftoj në estonisht

Fjalë: luftoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): võitlema, vaidlema
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez luftoj, luftoj në estonisht, võitlema në shqip
luftoj në estonisht

Fjalë të ngjashme

endem pluca