perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

luginë në estonisht

Fjalë: luginë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): org
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez luginë, luginë në estonisht, org në shqip
luginë në estonisht

Fjalë të ngjashme

kingji vogël