perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

lumë në estonisht

Fjalë: lumë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): jõgi
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez lumë, lumë ne afrik, lumi ne siberi, lumë në estonisht, jõgi në shqip
lumë në estonisht

Fjalë të ngjashme

lule borë