perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

madhështor në estonisht

Fjalë: madhështor (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): suur
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez madhështor, madhështor në estonisht, suur në shqip
madhështor në estonisht