perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mashkull në estonisht

Fjalë: mashkull (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): isane
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mashkull, meshkuj nudo, mashkulli steril, mashkull xheloz, mashkull seksi, mashkull kerkon femer, mashkull në estonisht, isane në shqip
mashkull në estonisht