perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbaj në estonisht

Fjalë: mbaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): jääma, transportima, sisaldama
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mbaj, mbaj sukro, mbaj saxophone, mbaj sax, mbaj pepperdine, mbaj mend, mbaj në estonisht, jääma në shqip
mbaj në estonisht