perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbjell në estonisht

Fjalë: mbjell (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): külvama, istutama, mõtlema
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mbjell, mbjell në estonisht, külvama në shqip
mbjell në estonisht