perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbrëmje në estonisht

Fjalë: mbrëmje (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): õhtu
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mbrëmje, mbrëmje në estonisht, õhtu në shqip
mbrëmje në estonisht