perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mbretëreshë në estonisht

Fjalë: mbretëreshë (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): daam, kuninganna
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mbretëreshë, mbretëreshë në estonisht, daam në shqip
mbretëreshë në estonisht