perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mendoj në estonisht

Fjalë: mendoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (6): mõtlema, kaalutlema, mõtisklema, peegeldama, istutama, imestama
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mendoj, mendoj te fluturoj, mendoj prandaj ekzistoj, mendoj pra ekzistoj, mendoj per ty zemer, mendoj per ty poezi, mendoj në estonisht, mõtlema në shqip
mendoj në estonisht