perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mirësi në estonisht

Fjalë: mirësi (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): headus
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mirësi, mirësi në estonisht, headus në shqip
mirësi në estonisht