perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

mohoj në estonisht

Fjalë: mohoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): keelduma
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez mohoj, mohoj bk, moho khurd, mohoj në estonisht, keelduma në shqip
mohoj në estonisht

Fjalë të ngjashme

djeg-dogja true detective