perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

në në estonisht

Fjalë: (numri i letrave: 2)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): vastu, pärast
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez në, në rregull, në mundsh, në kohë, në gjuhën shqipe, në në estonisht, vastu në shqip
në në estonisht