perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndërtesë në estonisht

Fjalë: ndërtesë (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): ehitis, ehitus, arhitektuur
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ndërtesë, ndërtesë në estonisht, ehitis në shqip
ndërtesë në estonisht

Fjalë të ngjashme

vorbull uji shkurtim flokesh sy thai