perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ndjek në estonisht

Fjalë: ndjek (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): jälgima, minema, jätkuma, järgnema, jälitama
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ndjek, ndjek në estonisht, jälgima në shqip
ndjek në estonisht

Fjalë të ngjashme

zbritje sezonale big mama dru fires