perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ngase në estonisht

Fjalë: ngase (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): sest
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ngase, ngase p, ngase ndityiwe, edwin ngase, bova ngase, ngase në estonisht, sest në shqip
ngase në estonisht

Fjalë të ngjashme

krevat marinari suva hotels