perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

një në estonisht

Fjalë: një (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): üks, üksus, ainulaadne, ainus, üksi
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez një, një tregim, një skeq, një ngjarje e përjetuar, një million euro, një leter shoqes, një në estonisht, üks në shqip
një në estonisht