perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

numër në estonisht

Fjalë: numër (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): arv
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez numër, numër në estonisht, arv në shqip
numër në estonisht