perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

përshkruaj në estonisht

Fjalë: përshkruaj (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kirjeldama
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez përshkruaj, përshkruaj në estonisht, kirjeldama në shqip
përshkruaj në estonisht