perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pak në estonisht

Fjalë: pak (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): väike
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pak, pakwheels, pak suzuki, pak nga te gjitha, pak navy, pak n save, pak në estonisht, väike në shqip
pak në estonisht

Fjalë të ngjashme

drini i bardhë kohë me shi