perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pallto në estonisht

Fjalë: pallto (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): mantel, ümbrik, keep
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pallto, pallto te ndryshme, pallto per gra, pallto per femra 2014, pallto per femra 2013, pallto per femra, pallto në estonisht, mantel në shqip
pallto në estonisht

Fjalë të ngjashme

luft im bauch