perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pasardhës në estonisht

Fjalë: pasardhës (numri i letrave: 9)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): pärija
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pasardhës, pasardhës në estonisht, pärija në shqip
pasardhës në estonisht

Fjalë të ngjashme

ngut hro ekonomik takvim