perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pastaj në estonisht

Fjalë: pastaj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): pärast
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pastaj, pastaj tera online, pastaj tera, pastaj ne italisht, pastaj italisht, pasta j upper thomson, pastaj në estonisht, pärast në shqip
pastaj në estonisht