perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pesëdhjetë në estonisht

Fjalë: pesëdhjetë (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): viiskümmend
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pesëdhjetë, pesëdhjetë nuanca të hirta, pesëdhjetë hijet e grisë, pesëdhjetë hijet e greit, pesëdhjetë në estonisht, viiskümmend në shqip
pesëdhjetë në estonisht

Fjalë të ngjashme

livadh himare hotel