perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

plëndës në estonisht

Fjalë: plëndës (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): kõht
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez plëndës, plëndës në estonisht, kõht në shqip
plëndës në estonisht