perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pranoj në estonisht

Fjalë: pranoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (10): aktsepteerima, suhtuma, möönma, saavutama, austama, heakskiit, kokkulepe, kooskõla, leping, üksmeel
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pranoj, pranojn islamin, pranoj meaning, pranoj francis, nuk pranoj, meda pranoj, pranoj në estonisht, aktsepteerima në shqip
pranoj në estonisht