perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pres në estonisht

Fjalë: pres (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): ootama, lootma
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pres, press tv, press release, press point albania, press online, press display, pres në estonisht, ootama në shqip
pres në estonisht