perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pritje në estonisht

Fjalë: pritje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): lapsendamine, pidu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pritje, tavolina pritje, saloon pritje, sallon pritje, pritje te bukura, pritje poezi, pritje në estonisht, lapsendamine në shqip
pritje në estonisht