perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pronë në estonisht

Fjalë: pronë (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): kinnisvara, omand, vara
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pronë, pronë në estonisht, kinnisvara në shqip
pronë në estonisht

Fjalë të ngjashme

tregim shoqëror mbuloj per beba