perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

provoj në estonisht

Fjalë: provoj (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (6): katse, kogemus, tundma, tõestama, näidis, püüdma
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez provoj, projov caap, projekt provoj, provoj në estonisht, katse në shqip
provoj në estonisht