perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

pushtet në estonisht

Fjalë: pushtet (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (5): jõud, tugevus, vägevus, vägi, kontroll
Vlerësim:
(1.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez pushtet, pushteti ekzekutiv, pushtet pa lavdi, pushtet hijesh, fjala pushteti, pushtet në estonisht, jõud në shqip
pushtet në estonisht