perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

puth në estonisht

Fjalë: puth (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): suu
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez puth, puthkanda, puth punjabi, puth jattan de mp3, puth jattan de meaning, puth jattan de lyrics, puth në estonisht, suu në shqip
puth në estonisht

Fjalë të ngjashme

luan omari radio online shqip