perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

qëndrueshëm në estonisht

Fjalë: qëndrueshëm (numri i letrave: 11)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): laut, alaline
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez qëndrueshëm, qëndrueshëm në estonisht, laut në shqip
qëndrueshëm në estonisht