perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rini në estonisht

Fjalë: rini (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): noorsugu, noorus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez rini, rini yks, rini trans tv, rini sugianto, rini sailor moon, rini s bono, rini në estonisht, noorsugu në shqip
rini në estonisht

Fjalë të ngjashme

se ndaloj