perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrëfim në estonisht

Fjalë: rrëfim (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): jutt, jutustus
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez rrëfim, rrëfim në estonisht, jutt në shqip
rrëfim në estonisht

Fjalë të ngjashme

anette bredh alkohol adalah