perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rresht në estonisht

Fjalë: rresht (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): valitsus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez rresht, rresht në estonisht, valitsus në shqip
rresht në estonisht