perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

rrezik në estonisht

Fjalë: rrezik (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): hädaoht, mure, oht
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez rrezik, rreziku financiar, rrezik vdekje, rrezik tirona, rrezik nga minat, rrezik maksimal, rrezik në estonisht, hädaoht në shqip
rrezik në estonisht

Fjalë të ngjashme

kujtim spahivogli gur gur behet mur