perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

ruaj në estonisht

Fjalë: ruaj (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (2): kaitsma, hoidma
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez ruaj, ruaj stilo, ruaj significado, ruaj meaning, ruaj inj, ruaj hakodesh wikipedia, ruaj në estonisht, kaitsma në shqip
ruaj në estonisht