perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në estonisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): büroo, kohustus, teenindus
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shërbim, shërbim në estonisht, büroo në shqip
shërbim në estonisht