perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në estonisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (3): sõber, töökaaslane, semu
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në estonisht, sõber në shqip
shok në estonisht

Fjalë të ngjashme

krua thai st kilda nur jahan