perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në estonisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): ühiskond, ühendus, ettevõte, kompanii
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shoqëri, shoqëri në estonisht, ühiskond në shqip
shoqëri në estonisht