perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në estonisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): vabastama
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shpëtoj, shpëtoj në estonisht, vabastama në shqip
shpëtoj në estonisht