perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në estonisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (1): mõõk
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shpatë, shpatë në estonisht, mõõk në shqip
shpatë në estonisht

Fjalë të ngjashme

leje qarkullimi nderkombetare