perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në estonisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-estonez
Përkthime (4): maa, riik, asukoht, olek
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: estonez shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në estonisht, maa në shqip
shtet në estonisht

Fjalë të ngjashme

gjemb ariu banane te pjekura